fbpx

Lakiernik samochodowy

Lakiernik Samochodowy

Termin zgłoszeń: 15.08.2020

Poszukujemy doświadczonych lakierników samochodowych do pracy w autoryzowanych serwisach w Norwegii.

Obowiązki :

  • Maskowanie i przygotowanie do malowania
  • Malowanie farbami natryskowymi
  • Polerowanie

Informacje o lokalizacji:

  • Dobre połączenie z lotniskiem
  • Bliskość natury ( góry, fjordy)
  • Nadmorski klimat, czysta woda – okolice przyjazne rodzinom.

Wymagania od kandydata:

  • Pozytywne nastawienie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dbałość o szczegóły
  • Nastawienie na wysoką wydajność w pracy

Wymagane kwalifikacje:

  • Doświadczenie w malowaniu farbami wodnymi
  • Umiejętność mieszania oraz dobierania kolorów
  • Podstawowe umiejętności blacharskie
  • Dyplom lub tytuł czeladnika w zawodzie lakiernik samochodowy

Co oferujemy:

  • Umowę na czas nieokreślony
  • Norweskie wynagrodzenie oraz benefity
  • 37,5 godziny pracy tygodniowo (masz czas na pracę i dla rodziny)
  • Pomoc w znalezieniu mieszkania – pokrywamy depozyt, płatność za mieszkanie po pierwszej wypłacie
  • Pomoc przy uzyskaniu pozwolenia na pracę oraz innych niezbędnych dokumentów
  • Dyskrecja- nie skontaktujemy się z Twoim obecnym pracodawcą

polski