Chat with us, powered by LiveChat

Blacharz samochodowy – dużo lokalizacji

Blacharz Samochodowy

Termin zgłoszeń: 30.05.2020

Autoryzowane serwisy samochodowe w Norwegii zatrudnią wykwalifikowanych blacharzy samochodowych. Jeżeli masz doświadczenie w wykonywaniu napraw blacharskich i chcesz pracować w oparciu o najnowsze technologie, ta oferta pracy jest właśnie dla Ciebie. Work Supply zapewnia stałą pracę za granicą na norweskich warunkach. Start pracy od zaraz.

Obowiązki:

  • Usuwanie szkód oraz naprawa pojedynczych elementów
  • Wykończenia wnętrza samochodu
  • Naprawa małych wgnieceń, dziur oraz miejsc skorodowanych za pomocą szpachli
  • Montaż nowych oraz naprawa części paneli
  • Przygotowanie do malowania, wypełnianie, polerowanie, szlifowanie

Informacja o lokalizacji :

  • Serwisy zlokalizowane na terenie całej Norwegii. Duże oraz małe miasta
  • Dobre połączenie z lotniskiem
  • Bliskość natury ( góry, fjordy), czysta woda – okolice  przyjazne rodzinom.

Wymagania od kandydata:

  • Pozytywne nastawienie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dbałość o szczegóły
  • Nastawienie na wysoką wydajność w pracy

Wymagane kwalifikacje :

  • Dyplom lub tytuł czeladnika w zawodzie blacharz samochodowy
  • Ważne prawo jazdy kat.B
  • Min. 3 letnie doświadczenie
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z samochodami marki Tesla

Co oferujemy:

  • Umowę na czas nieokreślony
  • Norweskie wynagrodzenie oraz benefity
  • 37,5 godzin pracy w tygodniu (masz czas na pracę i dla rodziny)
  • Pomoc w znalezieniu mieszkania – pokrywamy depozyt, płatność za mieszkanie po pierwszej wypłacie
  • Pomoc przy uzyskaniu pozwolenia na pracę oraz innych niezbędnych dokumentów
  • Dyskrecja- nie skontaktujemy się z Twoim obecnym pracodawcą
polski