Chat with us, powered by LiveChat

Mechanik/ Technik – różne marki

Mechanik samochodowy / Technik  – wszystkie marki

Termin zgłoszeń: 30.06.2020

Start pracy: Dopasowany do kandydata

Zatrudnimy mechaników/ techników samochodowych marek Mercedes, VW, Audi, Nissan, Mazda, Peugeot, Citroën, Mitsubishi, Jaguar oraz Land Rover do pracy w autoryzowanych serwisach w Norwegii. Przekonaj się jakie masz możliwości i weź udział w rekrutacji online!

Główne obowiązki:

  • Naprawy mechaniczne i elektryczne
  • Diagnostyka komputerowa
  • serwis i konserwacja pojazdów

Informacja o lokalizacji:

  • miasta w bliskiej odległości od lotniska
  • lokalizacja cała Norwegia

Oczekiwania od kandydata:

  • Samodzielność
  • Perspektywa długoterminowej współpracy (ponad 2 lata)
  • Wysoka jakość oraz wydajność w pracy
  • Umiejętność pracy z nowymi technologiami

Preferowany kandydat powinien:

  • Posiadać dyplom mechanika lub tytuł czeladnika
  • Mieć min. 3 letnie doświadczenie w pracy
  • Posiadać ważne prawo jazdy kat. B

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Umowę na czas nieokreślony
  • norweskie wynagrodzenie oraz benefity
  • pracę w autoryzowanym serwisie
  • samodzielne stanowisko pracy

  • uniform służbowy
  • kurs języka norweskiego
  • znalezienie jednoosobowego zakwaterowania- wyposażonego we wszystkie niezbędne sprzęty, pokrywamy depozyt, płatność czynszu za mieszkanie po pierwszej wypłacie
  • pomoc w uzyskaniu pozwolenia na pracę
  • odbiór z lotniska
  • dyskrecja- nie skontaktujemy się z Twoim obecnym pracodawcą
polski