Chat with us, powered by LiveChat

Mechanik samochodów ciężarowych

Mechanik ciężarowy

Termin zgłoszeń: 30.05.2020

Serwisy samochodów ciężarowych Mercedes, MAN, Scania, DAF poszukują mechaników do pracy w Norwegii. Start od Maja 2020. Dołącz do naszego zespołu.

Obowiązki:

  • Diagnostyka komputerowa
  • Serwis i konserwacja
  • Naprawy mechaniczne i elektryczne

Informacja o lokalizacji:

  • Serwisy zlokalizowane na terenie całej Norwegii. Duże oraz małe miasta
  • Dobre połączenie z lotniskiem
  • Bliskość natury ( góry, fjordy), czysta woda – okolice  przyjazne rodzinom.

Oczekiwania od kandydata:

  • Zatrudnienie na długi czas (2+ lata)
  • Niezależny- samodzielny- pomocny  mechanik,  praca w zespole
  • Otwarty na nowe technologie
  • Skupiony na wysokiej jakości oraz produktywności

Wymagane kwalifikacje:

  • Dyplom lub tytuł czeladnika w zawodzie
  • Ważne prawo jazdy kat.B
  • Min. 3 letnie doświadczenie

Co oferujemy:

  • Umowę na czas nieokreślony
  • Norweskie wynagrodzenia oraz benefity
  • 37,5 godziny tryb pracy ( masz czas na pracę i dla rodziny)
  • Pomoc w znalezieniu mieszkania – pokrywamy depozyt, płatność za mieszkanie po pierwszej wypłacie
  • Pozwolenie na pracę, rejestrację w urzędach
  • Dyskrecja- nie skontaktujemy się z Twoim obecnym pracodawcą
polski