Chat with us, powered by LiveChat

Elektromechanik – Samochody Ciężarowe

Elektromechanik – Samochody ciężarowe

Termin aplikacji: 10.03.2020

Autoryzowane serwisy w Norwegii zatrudnią elektromechaników, mechaników samochodów ciężarowych marek Volvo/Renault do pracy za granicą. Jeżeli masz doświadczenie w wykonywaniu napraw aut marek Volvo, Renault, Scania, MAN l chcesz rozwijać umiejętności w międzynarodowym środowisku, ta oferta pracy w Norwegii jest właśnie dla Ciebie.

Obowiązki:

  • Diagnostyka komputerowa
  • Serwis i konserwacja
  • Naprawy mechaniczne i elektryczne

Informacja o lokalizacji:

  • Serwisy znajdują się na północy oraz południu Norwegii
  • Aktywny styl życia (łowienie ryb, nurkowanie, wędrówki

Oczekiwania od kandydata:

  • Perspektywa długoterminowej współpracy (ponad 2 lata)
  • Niezależność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość na nowe technologie
  • Koncentracja na wysokiej jakości oraz efektywności w pracy

Wymagane kwalifikacje:

  • Dyplom mechanika lub tytuł czeladnika
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z markami Mercedes i Volvo
  • Min. 3 letnie doświadczenie
  • Ważne prawo jazdy kat.B

Co oferujemy:

  • Umowę na czas nieokreślony
  • Norweskie wynagrodzenie oraz benefity
  • 37,5 godzin pracy tygodniowo (masz czas na pracę i dla rodziny)
  • Pomoc w znalezieniu mieszkania – pokrywamy depozyt, płatność za mieszkanie po pierwszej wypłacie
  • Pomoc przy uzyskaniu pozwolenia na pracę oraz innych niezbędnych dokumentów
  • Dyskrecja- nie skontaktujemy się z Twoim obecnym pracodawcą
polski